Bourns Inc. LPA1020-101KL
LPA1020-101KL
Part No.:
LPA1020-101KL
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
LPA1020-101KL.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 1.4A 180 MOHM TH