KYOCERA AVX LMLP07B7M3R3DTAS
LMLP07B7M3R3DTAS
Part No.:
LMLP07B7M3R3DTAS
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
LMLP07B7M3R3DTAS.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 6A 39 MOHM SMD