KYOCERA AVX LMLP07B7M2R2DTAS
LMLP07B7M2R2DTAS
Part No.:
LMLP07B7M2R2DTAS
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
LMLP07B7M2R2DTAS.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 7A 28 MOHM SMD