KYOCERA AVX LMLP05A6M1R0DTAS
LMLP05A6M1R0DTAS
Part No.:
LMLP05A6M1R0DTAS
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
LMLP05A6M1R0DTAS.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 7A 20 MOHM SMD