Taiyo Yuden LLRNJ10145GL471MNY
LLRNJ10145GL471MNY
Part No.:
LLRNJ10145GL471MNY
Datasheet:
LLRNJ10145GL471MNY.pdf
Description:
FIXED IND 470UH 520MA 1.236 OHM