Taiyo Yuden LLRNJ10145GL470MNY
LLRNJ10145GL470MNY
Part No.:
LLRNJ10145GL470MNY
Manufacturer:
Taiyo Yuden
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
LLRNJ10145GL470MNY.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 1.8A 120 MOHM SMD