Taiyo Yuden LLRNJ10145GL1R5NNY
LLRNJ10145GL1R5NNY
Part No.:
LLRNJ10145GL1R5NNY
Datasheet:
LLRNJ10145GL1R5NNY.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 7.99A 7.2OHM SMD