Taiyo Yuden LLRNJ10145GL151MNY
LLRNJ10145GL151MNY
Part No.:
LLRNJ10145GL151MNY
Datasheet:
LLRNJ10145GL151MNY.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 940MA 409.2 MOHM