Taiyo Yuden LLRNJ10145GL150MNY
LLRNJ10145GL150MNY
Part No.:
LLRNJ10145GL150MNY
Datasheet:
LLRNJ10145GL150MNY.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 3A 45.6 MOHM SMD