Taiyo Yuden LLRNJ10145GL100MNY
LLRNJ10145GL100MNY
Part No.:
LLRNJ10145GL100MNY
Manufacturer:
Taiyo Yuden
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
LLRNJ10145GL100MNY.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 3.77A 30 MOHM SMD