KEMET L0805C1R0MDMIT
L0805C1R0MDMIT
Part No.:
L0805C1R0MDMIT
Manufacturer:
KEMET
Category:
Fixed Inductors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
L0805C1R0MDMIT.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 1A 140 MOHM SMD