Vishay Dale ISC1812RQ1R0K
ISC1812RQ1R0K
Part No.:
ISC1812RQ1R0K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
ISC1812RQ1R0K.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 447MA 350 MOHM SMD