Vishay Dale IMC1812RQ1R0K
IMC1812RQ1R0K
Part No.:
IMC1812RQ1R0K
Datasheet:
IMC1812RQ1R0K.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 450MA 500 MOHM SMD