Vishay Dale IMC1812ES8R2K
IMC1812ES8R2K
Part No.:
IMC1812ES8R2K
Datasheet:
IMC1812ES8R2K.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 270MA 1.4OHM SMD