Vishay Dale IMC1812ES6R8K
IMC1812ES6R8K
Part No.:
IMC1812ES6R8K
Datasheet:
IMC1812ES6R8K.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 285MA 1.2OHM SMD