Vishay Dale IMC1812ES5R6K
IMC1812ES5R6K
Part No.:
IMC1812ES5R6K
Datasheet:
IMC1812ES5R6K.pdf
Description:
FIXED IND 5.6UH 300MA 1.1OHM SMD