Vishay Dale IMC1812ES4R7K
IMC1812ES4R7K
Part No.:
IMC1812ES4R7K
Datasheet:
IMC1812ES4R7K.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD