Vishay Dale IMC1812ES1R0K
IMC1812ES1R0K
Part No.:
IMC1812ES1R0K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
IMC1812ES1R0K.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 450MA 500 MOHM SMD