Vishay Dale IMC1210SY8R2K
IMC1210SY8R2K
Part No.:
IMC1210SY8R2K
Datasheet:
IMC1210SY8R2K.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 194MA 2 OHM SMD