Vishay Dale IMC1210SY8R2J
IMC1210SY8R2J
Part No.:
IMC1210SY8R2J
Datasheet:
IMC1210SY8R2J.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 194MA 2 OHM SMD