Vishay Dale IMC1210SY6R8K
IMC1210SY6R8K
Part No.:
IMC1210SY6R8K
Datasheet:
IMC1210SY6R8K.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 204MA 1.8OHM SMD