Vishay Dale IMC1210SY6R8J
IMC1210SY6R8J
Part No.:
IMC1210SY6R8J
Datasheet:
IMC1210SY6R8J.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 204MA 1.8OHM SMD