Vishay Dale IMC1210SY5R6K
IMC1210SY5R6K
Part No.:
IMC1210SY5R6K
Datasheet:
IMC1210SY5R6K.pdf
Description:
FIXED IND 5.6UH 217MA 1.6OHM SMD