Vishay Dale IMC1210SY4R7K
IMC1210SY4R7K
Part No.:
IMC1210SY4R7K
Datasheet:
IMC1210SY4R7K.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 224MA 1.5OHM SMD