Vishay Dale IMC1210SY4R7J
IMC1210SY4R7J
Part No.:
IMC1210SY4R7J
Datasheet:
IMC1210SY4R7J.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 224MA 1.5OHM SMD