Vishay Dale IMC1210SY3R9J
IMC1210SY3R9J
Part No.:
IMC1210SY3R9J
Datasheet:
IMC1210SY3R9J.pdf
Description:
FIXED IND 3.9UH 250MA 1.3OHM SMD