Vishay Dale IMC1210SY3R3K
IMC1210SY3R3K
Part No.:
IMC1210SY3R3K
Datasheet:
IMC1210SY3R3K.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 260MA 1.2OHM SMD