Vishay Dale IMC1210SY3R3J
IMC1210SY3R3J
Part No.:
IMC1210SY3R3J
Datasheet:
IMC1210SY3R3J.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 260MA 1.2OHM SMD