Vishay Dale IMC1210SY2R7J
IMC1210SY2R7J
Part No.:
IMC1210SY2R7J
Datasheet:
IMC1210SY2R7J.pdf
Description:
FIXED IND 2.7UH 290MA 1.1OHM SMD