Vishay Dale IMC1210SY2R2K
IMC1210SY2R2K
Part No.:
IMC1210SY2R2K
Datasheet:
IMC1210SY2R2K.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD