Vishay Dale IMC1210SY2R2J
IMC1210SY2R2J
Part No.:
IMC1210SY2R2J
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
IMC1210SY2R2J.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD