Vishay Dale IMC1210SY1R0K
IMC1210SY1R0K
Part No.:
IMC1210SY1R0K
Datasheet:
IMC1210SY1R0K.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 400MA 700 MOHM SMD