Vishay Dale IMC1210SY1R0J
IMC1210SY1R0J
Part No.:
IMC1210SY1R0J
Datasheet:
IMC1210SY1R0J.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 400MA 700 MOHM SMD