Vishay Dale IMC1210ER5R6J
IMC1210ER5R6J
Part No.:
IMC1210ER5R6J
Datasheet:
IMC1210ER5R6J.pdf
Description:
FIXED IND 5.6UH 217MA 1.6OHM SMD