Vishay Dale IMC1210ER3R3M
IMC1210ER3R3M
Part No.:
IMC1210ER3R3M
Datasheet:
IMC1210ER3R3M.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 260MA 1.2OHM SMD