Vishay Dale IMC1210ER2R7K
IMC1210ER2R7K
Part No.:
IMC1210ER2R7K
Datasheet:
IMC1210ER2R7K.pdf
Description:
FIXED IND 2.7UH 290MA 1.1OHM SMD