Vishay Dale IMC1210ER2R2J
IMC1210ER2R2J
Part No.:
IMC1210ER2R2J
Datasheet:
IMC1210ER2R2J.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD