Vishay Dale IMC1210AN3R3K
IMC1210AN3R3K
Part No.:
IMC1210AN3R3K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
IMC1210AN3R3K.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 260MA 1.2OHM SMD