Vishay Dale IMC1210AN100K
IMC1210AN100K
Part No.:
IMC1210AN100K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
IMC1210AN100K.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 189MA 2.1 OHM SMD