Vishay Dale IDCP3114ER331M
IDCP3114ER331M
Part No.:
IDCP3114ER331M
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
IDCP3114ER331M.pdf
Description:
FIXED IND 330UH 280MA 1.5OHM SMD