Vishay Dale IDCP3114ER181M
IDCP3114ER181M
Part No.:
IDCP3114ER181M
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
IDCP3114ER181M.pdf
Description:
FIXED IND 180UH 360MA 1.02OHM SM