Vishay Dale IDCP3114ER100M
IDCP3114ER100M
Part No.:
IDCP3114ER100M
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
IDCP3114ER100M.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 1.44A 80 MOHM SMD