Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603Q91NHT01
HQ0603Q91NHT01
Part No.:
HQ0603Q91NHT01
Datasheet:
HQ0603Q91NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 91NH 80MA 7 OHM SMD