Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603Q82NHT01
HQ0603Q82NHT01
Part No.:
HQ0603Q82NHT01
Datasheet:
HQ0603Q82NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 82NH 100MA 5 OHM SMD