Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603Q75NJT01
HQ0603Q75NJT01
Part No.:
HQ0603Q75NJT01
Datasheet:
HQ0603Q75NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 75NH 100MA 5 OHM SMD