Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603Q75NHT01
HQ0603Q75NHT01
Part No.:
HQ0603Q75NHT01
Datasheet:
HQ0603Q75NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 75NH 100MA 5 OHM SMD