Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603Q62NJT01
HQ0603Q62NJT01
Part No.:
HQ0603Q62NJT01
Datasheet:
HQ0603Q62NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 62NH 100MA 5 OHM SMD