Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603Q56NHT01
HQ0603Q56NHT01
Part No.:
HQ0603Q56NHT01
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Category:
Fixed Inductors
Package:
0201 (0603 Metric)
Datasheet:
HQ0603Q56NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 56NH 130MA 2.5 OHM SMD