Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603Q47NHT01
HQ0603Q47NHT01
Part No.:
HQ0603Q47NHT01
Datasheet:
HQ0603Q47NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 47NH 130MA 2.5 OHM SMD