Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603Q43NJT01
HQ0603Q43NJT01
Part No.:
HQ0603Q43NJT01
Datasheet:
HQ0603Q43NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 43NH 130MA 2.5 OHM SMD